ورود خروج

آغاز بیستمین جشنواره تابستانی کیش از 15 تیرماه

آغاز بیستمین جشنواره تابستانی کیش از 15 تیرماه
بیستمین جشنواره تابستانی کیش از 15 تیر با شعار جشنواره کیش به وسعت ایران آغاز می شود.
محمد محب خدایی معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اعلام شعار جشنواره کیش به وسعت ایران برای تابستان امسال گفت: بیستمین جشنواره تابستانی جشنواره سه جیم است اصطلاح سه جیم به معنی جزیره جشنواره ها و جایزه ها است و امسال جشنواره های مختلف برای تمام سنین و سلایق در نظر گرفته شده است.
 به گفته خدایی در جشنواره امسال هر روز جوایز غیر نقدی شامل لوازم خانگی و جوایز نقدی در قرعه کشی های تالار شهر به شهروندان وگردشگران اهدا می شود و به صورت هفتگی یکدستگاه خودرو و در پایان جشنواره نیز یک واحد آپارتمان به قید قرعه به شرکت کنندگان هدیه می شود که  با مشارکت جامعه بازاریان کیش تامین شده است.
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش با اعلام اینکه در جشنواره امسال با نگاه ویژه  به کودکان برنامه های رایگان برای این مقطع سنی در نظر گرفته شده است گفت: در طول جشنواره تابستانی کیش هر سه روز در یکی از اماکن گردشگری کیش از جمله پارک آبی، محموعه تفریحی پارک دلفین و سافاری کیش برنامه های شاد و مفرح شامل جنگ های کودکان، کلیپ، شعر و موسیقی، مسابقه و نمایش اجرا می شود. در این جشنواره کودکان با عروسک جیم جیم به عنوان شخصیت جزیره جیرینگی آشنا می شوند.
وی در ادامه افزود: بر خلاف جشنواره های گذشته که جنگ های کودکان در تالار شهر اجرا می شد، امسال این جنگ ها بصورت چرخشی با برنامه های خاص و ویژه در بازارها و مراکز تجاری کیش اجرا می شود. برای نوجوانان نیز برنامه های متفاوت و شادی در نظر گرفته شده است.
محب خدایی با بیان اینکه رالی خانوادگی کیش در جشنواره های گذشته با استقبال خوبی مواجه شد، اظهار داشت، در این جشنواره نیز رالی خانوادگی از سراسر کشور به مقصد جزیره کیش انجام می شود. در این برنامه شرکت کنندگان با ثبت تصاویر بصورت عکس و فیلم از مناطق جذاب گردشگری از مبدا تا مقصد کیش، در قرعه کشی جوایز این جشنواره شرکت می کنند.
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از حضور عوامل برنامه های دور همی و خندوانه به عنوان دو برنامه پر مخاطب تلویزیون در اجرای جنگ های شبانه کیش خبر داد و گفت: در جنگ های شاد و مفرح امسال اتاق فکری با حضور هنرمندان مطرح برنامه سازی و طنز پرداز کشور تشکیل شده که مسئولیت به تهیه و اجرای برنامه ها را بر عهده دارند.
محب خدایی با اعلام اینکه جوایز بیستمین جشنواره تابستانی کیش فقط مختص گردشگران و یا ساکنان کیش نیست، یاد آور شد در تمام شهرها و استان ها، افراد می توانند در قرعه کشی جوایز جشنواره همام کیش شرکت کنند. دراین طرح به قید قرعه از بین افرادی که تراکنش های بانکی خود را با دستگاه های کارتخوان تجارت الکترونیک پارسیان انجام دهند و یا با دریافت کارت اعتباری همام از شعب بانک پارسیان  از این کارت برای تراکنش های بانکی خود استفاده کنند، روزانه 30 سفر رایگان به قید قرعه به این خریداران اهدا می شود. همچنین افرادیکه در طول جشنواره تابستانی کیش با کارت های اعتباری همام خرید های خود را انجام داده و سقف تراکنش های خود را افزایش دهند شانس بیشتری برای برنده شدن یک دستگاه آپارتمان در قرعه کشی های بیستمین جشنواره کیش دارند.
معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص جذب گردشگران خارجی به این جشنواره اعلام کرد: هر شب ویژه برنامه جشنواره تابستانی کیش از شبکه 5 سیما بصورت زنده بر روی آنتن می رود و همزمان این برنامه بر روی ماهواره روسیه از شبکه IRAN TODAY پخش می شود و کلیه پتانسیل های گردشگری کیش از طریق این شبکه به سایر کشورها معرفی می شود.
اهدای جایزه سفر به کیش در مراکز خرید معروف شهرهای کشور  و پخش تیزر های تبلیغاتی از شبکه های استانی از جمله برنامه های تبلیغاتی این جشنواره هستند که معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش به آن اشاره کرد.
گفتنی است بیستمین جشنواره تابستانی کیش با مشارکت جوامع و اصناف جزیره کیش تا 30 شهریور ادامه دارد.

تاریخ درج: 11 تیر 1396