ورود خروج

اعلام کرایه حمل خودرو و مسافر از مسیر های دريايي به کیش و بالعکس

اعلام کرایه حمل خودرو و مسافر از مسیر های دريايي به کیش و بالعکس
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، با توجه به نزدیک شدن سفرهای نوروزی گردشگران، کرایه حمل خودرو و مسافر از بنادر لنگه، چارک و آفتاب به کیش و بالعکس از 25 اسفند 95 تا 15 فروردین 96 اعلام شد.
بنابر این گزارش، در مسیر بندر لنگه به کیش و بالعکس هزينه حمل توسط لندينگ كرافت براي خودرو بدون راننده و سر نشین 2 میلیون و 220 هزار ریال، سرنشین و راننده  980 هزار ریال و مسافر روی عرشه 820 هزار ریال عنوان شده است. افراد زیر 2 سال نیز می توانند به صورت رایگان تردد کنند.

همچنین در مسیر چارک به کیش و بالعکس هزینه حمل توسط لندینگ کرافت براي خودرو با راننده و بدون سرنشین  یک میلیون و 800 هزار ریال و هزينه هر سرنشین 350 هزار ریال در نظر گرفته شده است.  برای افراد زیر 5 سال و راننده هزینه ای دریافت نمی شود.

در مسیر بندر آفتاب به کیش و بالعکس هزینه حمل توسط لندیگ کرافت براي خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 600 هزار ریال و هر سرنشین 350 هزار ریال است. از افراد زیر 5 سال و راننده نيز هزينه اي دريافت نخواهد شد.

در مسیر چارک به کیش و بالعکس برای بلیت دو طرفه مبلغ 600 هزار ریال، یک طرفه 300هزار ریال، برای افراد زیر 2 سال بلیت صادره بدون صندلی و رایگان و برای افراد بالای 2 سال بلیت با صندلی و مبلغ مشخص شده، در نظر گرفته شده است.

در مسیر بندر آفتاب به کیش و بالعکس نیز برای بلیت دو طرفه مبلغ 550 هزار ریال، بلیت یک طرفه 275 هزار ریال دريافت می شود. برای افراد زیر 2 سال نيز بلیت صادره بدون صندلی و رایگان و برای افراد بالای 2 سال بلیت با صندلی و مبلغ مشخص شده صادر مي شود.

بیمه هر مسافر در مسیر بنادر چارک و آفتاب به جزیره کیش و بالعکس از مبلغ کرایه توسط شناور پرداخت می شود.

تاریخ درج: 16 اسفند 1395