ورود خروج

فواید دریا

فواید دریا در سلامتی انسان:

1.تقویت سیستم ایمنی بدن

2.کاهش درد و ناراحتی 3.مرطوب کننده پوست
4.کاهش آلرژی
5.بهبود جریان خون و از بین بردن سموم


شنا کردن در آب دریا لذت بخش و مفید است اما بعضی افراد توانایی و علاقه ی زیادی به شنا کردن در آب دریا ندارند ،باید بدانید که می توان با تنفس هوای دریا نیز سلامتی را بهبود داد و از خواص مختلف دریا بهره برد.
هوای اطراف دریا مقدار زیادی یون های منفی دارد.همچنین در هوایی که رطوبت و باران زیادی وجود داشته باشد احساس سبکی و روحیه بهتر خواهید داشت ، این حالت به خاطر رها شدن یون های منفی است.
یون منفی مولکولی است که در طبیعت است و در مکان هایی مثل جنگل یا فضاهای سبز وسیع و آبشار ها به میزان زیادی وجود دارد.آب اقیانوس ها و دریاها نیز دارای یون منفی زیادی است که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.این یون ها به جذب اکسیژن بدن کمک می کند و همچنین بسیاری معتقدند که یون های منفی به تعادل سطح سروتونین که باعث کاهش استرس  می شود کمک می کنند.در دنیای امروز ما دائما در معرض یون های مثبت زیادی (رادیکال های آزاد)  هستیم ، از کامپیوتر گرفته تا لوازم الکترونیکی،گوشی های همراه ، فرکانس های رادیویی و حتی تلویزیون و... به همین علت وجود یون های منفی در اطراف ما بسیار موثر است .هتل مارینا پارک کیش یک منبع مکانی مناسب برای کسب یون های منفی و آرامش است،زیرا در این محل فضای سبز گسترده ای در کنار ساحل دریا وجود دارد .